Náhodný výběr z našich fotografií:


HAVÍŘOVSKÉ SLAVNOSTI 2023

2023-09-05

ve dnech 8. a 9. září 2023 se konají v areálu Sportovní haly Slávie v Havířově HAVÍŘOVSKÉ SLAVNOSTI, tradiční projekt statutárního města Havířova, který bude mít opět co nabídnout. Můžete se těšit na multižánrový program, českou a zahraniční hudební scénu a spoustu doprovodné zábavy.

Ladislav Pekárek - Odvrácená tvář města

2023-07-20

V Galerii Po schodech přivítáme autora, který u nás nevystavuje poprvé. Ladislav Pekárek se v naší galerii prezentoval už několikrát a vždy se jednalo o výstavy konkrétního uceleného tématu. Nebude tomu jinak ani nyní. Výstavní expozice s názvem Odvrácená tvář města nabídne rozmanité pohledy na části městské zástavby s důrazem kladeným na jejich kontrasty a odlišnosti, kdy se nové setkává se starým a krásné s tím méně krásným. Hloubku sdělení umocňuje syrové černobílé provedení fotografií. Výstava se již objevila v několika okolních městech našeho regionu a a setkala se s velmi pozitivním ohlasem. Zahájení výstavy se uskuteční v pondělí 14. srpna v 18 hodin a fotografie budou k vidění do začátku října. Srdečně zveme.

21. ročník Moravskoslezského mapového okruhu byl zakončen

2023-06-30

21. ročník Moravskoslezského mapového okruhu je minulostí. Letošní ročník s účastí 11 fotoklubů a pod pořadatelskou taktovkou Fotoklubu Havířov byl zakončen na slavnostním vyhlášení výsledků v sobotu 3. června 2023 v havířovském KD Radost.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!