Kraków pohledem členů Fotoklubu Havířov - prodlouženo do konce září

2020-08-29

Galerie Po schodech představí příznivcům fotografie teprve třetí letošní výstavu. Události tohoto roku velmi tvrdě zasáhly do plánovaného programu v GPS a kromě rušení výstav či změn vystavujících autorů docházelo také k prodlužování těch aktuálně nainstalovaných. Nyní se čtveřice členů Fotoklubu Havířov dohodla na tom, že i přes přetrvávající nepříznivou situaci s vývojem šíření koronaviru zaplní stěny galerie fotografiemi ze své loňské společné výpravy do Krakowa (výstava se měla konat od dubna, musela být ale zrušena). Jde o zajímavou a především různorodou kolekci, neboť oči čtyřech fotografů (přesněji řečeno pěti – své fotografie představí také dcera jednoho z vystavujících členů našeho fotoklubu) vidí svět kolem sebe pokaždé jinak.

Vzhledem k trvajícím opatřením a omezením zavedených ve veřejných budovách upustili autoři od konání vernisáže. Výstava bude k vidění od pondělí 7. září až do začátku prosince, a to v provozních hodinách knihovny (ty se však mohou v závislosti na aktuální situaci s šířením koronaviru měnit).

Aktualizace: výstava bude prodloužena až do konce září 2021. Přístupnost galerie bude záviset na aktuální epidemiologické situaci a platnosti nařízených opatření.

Na výstavu srdečně zveme.

.

gps_44_web

Vytisknout článek
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!